Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Lipno

Lipno, kujawsko-pomorskie

  • 399 000 zł
  • 145 m²
  • 2 751,72 zł/m²

Zdjęcie

Barbara Jetz-Gre...

Skontaktuj się

Dom Lipno

Lipno, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

399 000 zł

145 m²

2 751,72 zł/m²

Dom Lipno

Zaktualizowane: 11 maja 2026

399 000 zł 145 m² 2 751,72 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
917 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

917 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 399 000 zł (2 751,72 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 145 m² (85 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 1 łazienka
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 917 m²
  •   teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (6,25 m²)
  • Wyposażenie: pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, kanalizacja; ogrzewanie: piec, ekogroszek
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom parterowy z klimatycznym ogrodem i ogromnym garażem | Lipno
0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów.

Krótko :
Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, parterowy dom wolnostojący o ciekawym układzie w kształcie litery L , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 917 m² Nieruchomość z garażem, prywatną przestrzenią wokół domu i dużym potencjałem aranżacyjnym znajduje się w spokojnej części Lipna, w województwie kujawsko-pomorskim. (...)

Agent

Barbara Jetz-Greger

665 335...

665 335 138

665 335 138

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

665 335...

665 335 138

665 335 138

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl