Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lipno

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

491 500 zł173 m² 2 841,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży w ścisłym Centrum Miasta Lipno, przy ulicy Mickiewicza nr 10, powiat lipnowski siedem atrakcyjnych lokali biurowo-usługowych (niemieszkalnych) o powierzchni użytkowej ogółem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Rapackiego

Lipno,kujawsko-pomorskie

1 895 000 zł860 m² 2 203,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:605 m²

Do sprzedaży, w Centrum Miasta Lipno, przy ul. Rapackiego (powiat lipnowski), atrakcyjna, trzykondygnacyjna, solidna kamienica z oficyną, o powierzchni użytkowej opodatkowanej 860,0m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka budowlana uzbrojona

Lipno,kujawsko-pomorskie

139 000 zł5 765 m² 24,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 5765 m , zlokalizowane w Radomicach, powiat Lipnowski. Link do prezentacji nieruchomości dron.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł5 953 m² 117,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w centrum Lipna - Arkadia Nieruchomości Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną przy ulicy Cegielnej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka rolno-budowlana Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

40 000 zł1 200 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna Działka / maliszewo / Gmina Lipno link do prezentacji nieruchomości dron Arkadia Nieruchomości oferuje Działka położona w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

399 000 zł145 m² 2 751,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:917 m²

Dom parterowy z klimatycznym ogrodem i ogromnym garażem | Lipno 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko : Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lipno

Lipno,wielkopolskie

550 000 zł881,90 m² 623,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 863 m²

oferujemy do sprzedaży budynek przemysłowo-magazynowy położony w Lipnie koło Leszna powierzchnia: grunt 3.863 m2, budynki 881,90 m2 powierzchni zabudowy i 788,55 m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

1 990 000 zł713 m² 2 791,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż kamienicę usytuowaną w samym sercu miejscowości Lipno, na działce o powierzchni 1450 m2. Nieruchomość z ponad 100-letnią.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Lipno,kujawsko-pomorskie

450 000 zł183 m² 2 459,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:877 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Lipnie - 183 m + działka 877 m Lokalizacja: lipno, woj. kujawsko-pomorskie link do prezentacji nieruchomości dron Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Biegowa

Lipno,wielkopolskie

439 000 zł91,50 m² 4 797,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w Lipnie przy ul. Biegowej. W ramach inwestycji powstają 4 lokale mieszkalne: 2 lokale z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Lipno,kujawsko-pomorskie

175 000 zł88 m² 1 988,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum Lipna, 88 m (2 piętro), do kapitalnego remontu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni i oddzielnej dużej łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Lipno

Lipno,wielkopolskie

499 000 zł108,50 m² 4 599,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:36 m²

Atrakcyjna Oferta Sprzedaży: domy w Lipnie Z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą inwestycję - zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Głodowo gmina Lipno. Nieruchomość położona w bardzo spokojnej okolicy, w sąsiedztwie pól uprawnych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

455 000 zł11 033 m² 41,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław wysocki, tel.   . Do sprzedaży atrakcyjna o niepowtarzalnym uroku, nieruchomość na cele letniskowe - rekreacyjne, raj nie tylko dla artystów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Lipno

Lipno,wielkopolskie

439 000 zł108,88 m² 4 031,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Nowe Osiedle Domów Jednorodzinnych w Lipnie - Idealne Miejsce dla Twojej Rodziny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego osiedla domów jednorodzinnych, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Lipno

Lipno,wielkopolskie

1 499 000 zł450,13 m² 3 330,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Lipno, zaledwie 5 km od Leszna, w bardzo dogodnej lokalizacji z szybkim dojazdem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

72 000 zł1 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Łochocin gm. Fabianki. Powierzchnia działek od 1200 m2 - 1670 m2, cena 60 zł/m2. Na działki zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

8 000 zł260 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem magazynowy o powierzchni 260m2. W sklad oferty wchodzą dwa magazyny z automatycznymi bramami wjazdowymi, wysokość budynku 5,63m - 6,26m.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Sierakowskiego

Lipno,kujawsko-pomorskie

420 000 zł587 m² 715,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek z pierwszoplanową ekspozycją: - w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, - bardzo dobrze skomunikowany, - idealny pod inwestycję mieszkaniowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

100 000 zł9 180 m² 10,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową , położoną w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie lipnowskim , w miejscowości Piątki , na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

109 000 zł2 500 m² 43,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową, o powierzchni całkowitej 2500 m2 , zlokalizowaną w miejscowości Maliszewo, gmina Lipno. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z garażem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Biuro nieruchomości profesja prezentuje na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, częściowo podpiwniczonym z poddaszem użytkowym wraz z budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

290 000 zł88 800 m² 3,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży działkę rolno leśną w miejscowości Ignackowo w pobliżu Lipna woj. Kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 88 800 m2 o kształcie nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

749 000 zł112 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje Państwu na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 112 m2, usytuowany na działce 1400 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Lipno, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł556,41 m² 1 432,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Kamienica z potencjałem inwestycyjnym - Lipno, ul. Kilińskiego 4 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym położona w samym sercu Lipna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

125 000 zł3 002 m² 41,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka gruntu o powierzchni 3002 m 2 , kształtem zbliżona do kwadratu o wymiarach ok. 55 m x 54,5 m, położona w miejscowości Krzyżówki, gmina Lipno, w pobliżu drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

29 000 zł965 m² 30,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem kompleks budynków biurowo - magazynowych składających się : -główny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 767,64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

630 000 zł122 m² 5 163,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż 122 metrowy dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni 3000 m2, niepodpiwniczony. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest 15.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

275 000 zł141 m² 1 950,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Atrakcyjna lokalizacja- centrum Lipna! Oferujemy do sprzedania nieruchomość składającą się z 2 odrębnych mieszkań w wolnostojącym parterowym domu (pow.141m 2 ) oraz budynków gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 558 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje przepiękny dom w malowniczym mieście Lipnie. To miejsce to doskonała oaza spokoju, otoczona przyrodą i pięknymi krajobrazami. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

819 000 zł217,30 m² 3 768,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 776 m²

Dom nowego typu w spokojnej, cichej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania zadbany wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 217,30m 2 a użytkowej 162m usytuowany na podwójnej działce 8776m.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Lipno,kujawsko-pomorskie

199 999 zł56 m² 3 571,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz nieruchomości, która generuje minimalne koszty utrzymania? Oferuję jasne, 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze ocieplonego domu z cegły. To doskonała alternatywa dla bloku bez czynszu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

549 000 zł38 749 m² 14,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka 3,875 ha z dostępem do Jeziora Ostrowite i prywatnym laskiem! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3,8749 ha (tj. 38749 m 2 ) mieszczącą się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Tulipanowa

Lipno,kujawsko-pomorskie

679 000 zł250 m² 2 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Dwa domy, jedna cena - Unikalna okazja w Lipnie! Szukasz miejsca, które pomieści Twoją dużą rodzinę? A może marzysz o własnej firmie obok domu? Ta oferta w Lipnie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Lipno,kujawsko-pomorskie

80 000 zł2 500 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 25 arów przy trasie Lipno Rypin! Idealne miejsce na dom lub biznes! Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 2 500 m każda (czyli po 25 arów), położone przy ruchliwej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

6 000 zł172 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem magazynowy o powierzchni 172m2. Magazyny z automatyczna bramą wjazdowymi, wysokość budynku 5,63m - 6,26m. Całość obiektu zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lipno,wielkopolskie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Atrakcyjna działka budowlana Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Polecamy do sprzedaży ofertę działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Lipno

Lipno,wielkopolskie

459 000 zł103,98 m² 4 414,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Biegowa

Lipno,wielkopolskie

529 000 zł108 m² 4 898,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:106 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający. Polecam na sprzedaż nową inwestycję - zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

37,91 zł/m²422 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem budynki biurowo - magazynowe składających się : - dwóch wolnostojących budynków z przeznaczeniem magazynowym, w tym jeden z trzema bramami.